تکامل ۱

گاه هنگامی که آدمی عجیب گردباد شک را بر می انگیزد این شکایت را میشنویم:" ای کاش ساکت مانده بود"
کی یر کگور.ترس و لرز 

تلویزیوون
نفس ایجاد کانالی تحت عنوان شبکه آموزش کار پسندیده ایست می شود برایش هورا کشید و استکان به سلامتی اش شکست اما اینکه دعوت کنند از فلان کسک که بیاید در مورد فلان مبحث سلیقه ای حرف بزند امری است در خور چک!
اینکه شعر پست مدرن در مواقعی از وزن خارج بشود آن هم به عمد و از روی ناگزیری محتوا هیچ دخلی به بی سوادی یا به بازی گرفتن قواعد ادبیات کلاسیک ندارد آن ها که داعیه دار غزل کلاسیکند و برایش یقه چاک می دهند بخوانند و بدانند که جریانی تحت عنوان غزل پست مدرن و احیانا جریانات دیگر که به شدت مورد حمایت قشر هوشمند ادبی واقع می شود نه تنها ادبیات کلاسیک ما را با همه اصالت و بزرگی اش به پیش می برد و در دل خود دارد بلکه رمز بقای آن نیز می تواند باشد.
من کاری ندارم که یک عده ای تحت عنوان غزل پست مدرن کارهایی ارایه می کنند که به حق مورد پذیرش نیست. برای شناسایی غزل پست مدرن بایست سراغ داعیه داران رفت کسانی که میشناسندشان و میشناسیمشان.

دارو
اگر حنجره هم از آهن بود جر میخورد.کشتند خودشان را از بس این مسوولین ذیربط گفتند آقا داروهای خاصمان دارد ذخیره اش تمام می شود بیماران سرطانی و خاص چه کنند؟ چرا از آن دلارهای فلان قدر بودجه تامین دارو نمی دهید؟
لازم است به عرض برسانم ذخیره داروهای خاص و سرطانی کشور رو به صفر است.و اگر هم همین الان تمام مشکلات واردات حل شود باز بحران وجود دارد. فقط دعا کنید برای این عزیزان. 

اتل متل توتوله
ببین فرقی نمیکنه.اگه این پات بره کنار اون پات میمونه اما یادت باشه هر جفتش پای خودته.اینم مناسب این روزا!!

یاغی را میشناسید.این کار جدیدش است:

خواندن کار جدید یاغی

/ 2 نظر / 23 بازدید